Your search results

ÎNAPOI LA BIROU

Angajații români care au fost nevoiți să lucreze mai mult de acasă în ultimele 18 luni din cauza pandemiei de COVID-19 își doresc să se întoarcă la birou, având în vedere că mai mult de jumătate dintre ei asociază revenirea la birou cu „revenirea la normalitate” și resimt lipsa socializării cu colegii, potrivit studiului „Back to the Office” al Cushman & Wakefield Echinox. Sondajul realizat în iulie pe un eșantion de ~500 de răspunsuri a fost realizat în București și în principalele orașe regionale, acoperind angajați din IT, finanțe, producție, servicii profesionale sau publice.